PL EN DE

Zawodnicy DAF mnożą osiągnięcia

Podopieczni Dziecięcej Akademii Futbolu z Łukowa 16 stycznia 2016 r. wzięli udział w zawodach Total Cup w Białej Podlaskiej.

Młodzi piłkarze „DAF” z rocznika 2007 wygrali wszystkie mecze rozegrane w ramach zawodów dając sobie strzelić tylko jedną bramkę. Zdobyli tym samym pierwsze miejsce na 8 turniejowych drużyn.

Tego samego dnia w Łukowie Dziecięca Akademia Futbolu w Zespole Szkół nr 1 zorganizowała II Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Chłopców z rocznika 2008-2009 o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. O pierwsze miejsce rywalizowało 10 drużyn.

Po zaciętej rywalizacji do finału dotarły zespoły DAF oraz Motor Lublin. Mecz był bardzo wyrównany i w regulaminowym czasie zakończył się remisem 1-1. Niestety w rzutach karnych zawodnicy z Łukowa musieli uznać wyższość piłkarzy z Lublina przegrywając 0-2, ostatecznie zajmując drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale, a drużyny puchary.

Nagrody dla najlepszych ufundowali: Burmistrz Miasta Łuków Pan Dariusz Szustek, Przewodniczący Rady Miasta Łuków Pan Krzysztof Jodełko, Radny Rady Miasta Łuków Pan Artur Gałach, „Mięs -Hurt”sp.j. , Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. – sponsor DAF w Łukowie , Nadleśnictwo Łuków.

Nagrody wręczali: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Łuków Pan Leonard Baranowski, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Pan Ryszard Smolarz, Radny Rady Miasta Łuków Pan Przemysław Wereszczyński.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej