PL EN DE

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprosił jak co roku Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku pieniądze zbierane były dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W niedzielę 14 stycznia na ulicach Łukowa oraz w różnych miejscowościach w powiecie łukowskim pojawiło się 240 wolontariuszy. Łuków grał przez cały dzień. Odbyły się Piknik Motoryzacyjny, „Wielkoorkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej”, „Dni Otwarte” w łukowskim szpitalu oraz zbiórka krwi. Tradycyjnie datki na Orkiestrę były też biletem wstępu na pływalnię „Delfinek” i lodowisko. Popołudniu mieszkańcy Łukowa spotkali się na koncercie plenerowym w miejskim parku. Głównym punktem programu były licytacje. Był też tradycyjny kiermasz z gadżetami WOŚP oraz kiermasz gastronomiczny. W trakcie imprezy motocykliści ze Stowarzyszenia Bears Riders oferowali przejażdżki quadami, a Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji przejażdżki konne. Świetną muzykę dla każdego zapewnił zespół FLASH. Wystąpiły także Klaudia Borejko oraz Alicja Dziurdziak. Około godziny 18.30 odbył się koncert zespołu BAYERA. O godzinie 20:00 zapłonęło „Światełko do nieba”.

101 tysięcy złotych jest już na koncie łukowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dane pochodzące z oficjalnego komunikatu wydanego 15 stycznia o godzinie 14.30.

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona sponsorów 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Zobacz również

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej

V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie

W niedziele 23 kwietnia odbył się pierwszy koncert w ramach „V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie”.

Więcej