PL EN DE

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Impreza zgromadziła szerokie grono miłośników ekologii. Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach ekologicznych takich jak: segregacja odpadów, konkurs na wykonanie projektu grafiki na torbę ekologiczną, a także konkurs pt. „zrób coś z niczego” oraz konkurencjach sportowych np. rzut piłką lekarską czy skoki na gumowych piłkach. Zainteresowaniem cieszyły się również atrakcje takie jak malowanie twarzy czy składnie zwierzątek z balonów. Uczestnicy festynu mogli też skorzystać z zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Podczas festynu odbył się  pokazowy występ Łukowian trenujących sztuki walki pod okiem trenera Zenona Pawlikowskiego. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkę w postaci dyplomu.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej

V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie

W niedziele 23 kwietnia odbył się pierwszy koncert w ramach „V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie”.

Więcej