PL EN DE

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

22 kwietnia załoga Aniołów Alicji  wraz z policjantami, księżmi, przedsiębiorcami oraz przedstawicielami siedleckiego zakładu karnego, gminy Łuków rozegrała charytatywny turniej piłki nożnej w ramach akcji „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”. Podczas turnieju udało się zebrać 4 tysiące złotych, które zostaną przekazane na sfinansowanie leczenia oraz rehabilitacji dziewczynki.

Zakłady Łuków wspierały organizatorów całego przedsięwzięcia oraz przekazały poczęstunek dla strudzonych rozgrywkami piłkarzy.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

V Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie

W niedziele 23 kwietnia odbył się pierwszy koncert w ramach „V Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Łukowie”.

Więcej