PL EN DE

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. sponsorem III Maratonu im. Jana Kulbaczyńskiego

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. wsparły III Maraton im Jana Kulbaczyńskiego, który odbył się 28 marca 2015 r. w Kodniu. Maraton patronatem objął wójt gminy Piszczac oraz Wójt Gminy Kodeń. Trasa maratonu przebiegała po terenach dwóch sąsiadujących gmin – malowniczej ziemi kodeńskiej i piszczackiej.

Inicjatorem przedsięwzięcia był Jan Kulbaczyński – maratończyk, który swój pierwszy start zaliczył w 1985 r. w Warszawie, w czasach kiedy odbywał się jeszcze Maraton Pokoju. Od tamtej pory ukończył aż 145 maratonów. Dystans ponad 42 kilometrów pokonało blisko 50 zawodników z całej Polski. Dla uczestników przygotowano numery startowe, koszulki oraz pożywny posiłek sponsorowany przez Zakłady z Łukowa. Każdy zawodnik, który dzielnie ukończył bieg otrzymał także okolicznościowy medal na mecie, dyplom kończenia biegu oraz upominek od sponsora w postaci produktów mięsnych.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej