PL EN DE

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. głównym sponsorem Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” były głównym sponsorem Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega, który odbył się 14 czerwca w Białej Podlaskiej. Podczas tego wydarzenia odbywały się liczne zawody tak dla dorosłych jak i dla dzieci, m.in. bieg na 10 km, nordic walking czy wyścig na rolkach.

Zawodnicy, a także rodziny uczestniczące w Pikniku mogli poczęstować się posiłkiem przygotowanym przez zakłady z Łukowa, wziąć udział w przeróżnych animacjach, układaniu puzzli o powierzchni 16 m² i atrakcyjnych konkursach, w których do wygrania były m.in. bony do sklepów firmowych.

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej