PL EN DE

XXV „Bieg Jezior” Krasne 2015

Nad jeziorem Krasne już po raz XXV odbył się „Bieg Jezior” w którym wzięło udział aż 300 zawodników.

Pierwszym organizatorem i pomysłodawcą biegu był Franciszek Książek, który postanowił uatrakcyjnić pobyt wczasowiczom biegiem na którego trasie znalazło się kilka jezior Gminy Ścimów. Do dzisiaj bieg co roku ściąga sporą rzeszę zawodników promując tym samym zdrowy tryb życia oraz bardzo ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu.

Bieg był rozgrywany w kilku kategoriach: młodzików do 15 lat, juniorów 16-21 lat, seniorek i seniorów od 22-37(seniorki) i 42(seniorzy). Powyżej tych widełek startowała grupa oldboy. Młodziki startowali na dystansie 2700 m, starsi zawodnicy musieli przebiec dystans 5 km. Najszybszy uczestnik biegu na 5 km zameldował się na mecie już po 15 minutach.

Dla zwycięzców we wszystkich kategoriach Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ufundowały nagrody jako jeden ze sponsorów biegu.

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej