PL EN DE

XXI biegi 3-cio majowe

Tradycyjnie już, pomimo nie najlepszych warunków atmosferycznych, w dniu 3 maja odbył się XXI bieg uliczny.

Biorący udział w wydarzeniu uczniowie mieli okazję spędzić święto narodowe w aktywny sposób, łącząc rywalizację sportową ze świętowaniem rocznicy uchwalenia konstytucji. Bieg organizowany był przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Również dołożyliśmy jedną z cegiełek do organizacji, będąc sponsorem imprezy, popierając zdrowy oraz aktywny tryb życia najmłodszych.

W tegorocznym, XXI biegu, 3-cio Majowym biegu wystartowało 363 zawodników. Zdecydowany prym pod względem liczebności stanowili uczniowie gimnazjów.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej