PL EN DE

Wspieramy Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego

Zachowywanie oraz pomnażanie dziedzictwa kulturowego jak wiadomo jest bardzo ważnym elementem do budowania odpowiednich wartości dla kolejnych pokoleń. Wspieranie wszelkiego rodzaju instytucji, które zajmują się  pielęgnowaniem tego typu skarbów historii oraz kultury powinno stanowić powinność dla każdego pokolenia.

Zakłady Mięsne z przyjemnością wspierają finansowo Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie. Pomagamy w ten sposób zachować pamięć o tym wspaniałym polskim pisarzu.

 

SKMBT_C20316021709132

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej