PL EN DE

Wspieramy młodych piłkarzy

Tegoroczna majówka nie zachwyciła pogodą. Padający deszcz oraz słupek rtęci utrzymujący się blisko 10 C nie osłabiły motywacji młodym piłkarzom, w walce o zwycięstwo w międzynarodowym turnieju „Łuków Cup 2014”, co jest dla nas jako dla sponsorów wydarzenia powodem do radości i dumy. Udział w sportowych rozgrywkach brały dzieci z rocznika 2003 oraz młodsze. W organizowanym przez Dziecięcą Akademię Futbolu turnieju zaprezentowały się drużyny z Polski, Holandii, Niemiec i Białorusi.

Temperatura na boisku była zdecydowanie odmienna od wskazywanej przez termometry. Pierwszego dnia na boisku w Łazach odbyły się eliminacje oraz wyłoniono zdobywców miejsc od 10 do 6. Kolejnego dnia rozgrywki przeniesiono na boisko Orląt w Łukowie. Po długotrwałej i zaciętej walce pierwsze miejsce przypadło drużynie Bug City z Brześcia. Drugie miejsce zajęła drużyna gospodarzy DAF II. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Wektra Zbuczyn.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej