PL EN DE

VI Bieg Siedleckiego Jacka/Łmeat półmaraton.

30 sierpnia 2015r odbyła się VI edycja Biegu Siedleckiego Jacka.

Impreza z roku na rok staje się coraz bardziej popularna oraz przyciąga coraz większą liczbę fanów biegania. Podczas eventu każdy z miłośników tej formy aktywności fizycznej mógł znaleźć coś dla siebie.

Na początku odbyła się rywalizacja najmłodszych biegaczy na dystansach 200, 400 i 800m.  Ta kategoria cieszyła się ogromnym powodzeniem i limit biegaczy został wyczerpany niedługo po rozpoczęciu zapisów. Zawodnicy mieli ogromny doping ze strony swoich rodzin.

Kolejną częścią programu był bieg na 5 km a także marsz Nordic Walking. Zawodnicy obu kategorii stanęli razem na starcie.

Panie startujące na tym dystansie rywalizowały o tytuł mistrzyni Polski w biegach ulicznych.

Na końcu wystartował Łmeat Półmaraton gdzie bezkonkurencyjni okazali się Kenijczycy. Zarówno u kobiet jak u mężczyzn obywatele Kenii zajęli całe podium.

Zakłady Mięsne przez całą imprezę kibicowali i dopingowali biegaczy, a po wysiłku na sportowców czekał pod naszym namiotem regeneracyjny poczęstunek.

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej