PL EN DE

Turniej Bokserski im. F. Stamma

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. po raz trzeci otrzymały miano sponsora Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. F. Stamma, który odbył się w dniach 9-12 kwietnia 2014 roku.

Podczas dotychczasowych 30 edycji wydarzenie zyskało prestiż oraz uznanie w świecie boksu. Gala finałowa odbyła się 12 kwietnia w Hotelu Gromada w Warszawie i transmitowana była przez telewizję Polsat Sport.

Tegoroczna, 31 pierwsza już edycja, odbyła się w dniach 9-12 kwietnia 2014 roku. W zawodach wzięli udział zawodnicy z Ukrainy, Bułgarii, Grecji, Irlandii, Nowa Zelandii, Kanady, Chin, USA, Kazachstanu, Rosji. Zaangażowanie międzynarodowych drużyn jest gwarancją wysokiego poziomu imprezy. Tegoroczna edycja dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń oraz emocji fanom boksu. Ostatecznie usłyszeliśmy czterokrotnie Mazurką Dąbrowskiego. Na pierwszym miejscu na podium stanęli: Karolina Michalczuk (60 kg), Lidia Fidura (75 kg), Grzegorz Kozłowski (52 kg) i Igor Jakubowski (91 kg). Walki finałowe emitowane były w Polsat Sport, a wszystkie walki turniejowe online na stronie internetowej.

Pierwszy turniej odbył się w 1977, czyli na rok po śmierci Feliksa „Papy” Stammy. Legendarny trener uważany jest za twórcę potęgi polskiego boksu. O poziomie zawodów świadczy, że zwycięzcy poszczególnych turniejów, bardzo często sięgali w późniejszym czasie po najcenniejsze trofea europejskich i światowych turniejów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.mtbs.pl

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej