PL EN DE

Reprezentacja ZM Łuków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. cyklicznie organizują Turniej Piłki Nożnej o Puchar Zarządu, podczas którego reprezentacje poszczególnych pionów zaciekle walczą o wygraną w różnorodnych konkurencjach. Podczas jednego z takich turniejów pracownicy postanowili spróbować swoich sił w rywalizacji na większa skalę, utworzyć reprezentację piłkarską i uczestniczyć w sportowych turniejach.

Turniej o Puchar Prezeza Zakładów

 

Co tydzień łukowska drużyna spotyka się na treningach, podczas których zawodnicy szlifują swój talent i ćwiczą nowe triki do wykorzystania na boisku. Jak na amatorów i debiutantów naszym pracownikom idzie całkiem nieźle, chociaż brakuje im kibiców i gorącego dopingu koleżanek z pracy :). Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć zapalonych piłkarzy ZM Łuków zapraszamy na mecze, które odbywają się w weekendy w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (wstęp wolny!).

Drużyna ZM Łuków bierze udział w rozgrywkach II ligi Łukowskiej Piłki Halowej o puchar Burmistrza Miasta Łuków, w której uczestniczy 16 drużyn. Powodzenia!

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej