PL EN DE

Projekt Młodzieżowy Uniwersytet Zawodowy

Zespół Szkół Zawodowych nr. 1 w Białej Podlaskiej jest organizatorem bardzo ciekawego projektu pt. Młodzieżowy Uniwersytet Zawodowy. Akcja skierowana jest do uczniów trzecich klas gimnazjum.

Projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu żywienia oraz rozpowszechnianie właściwych nawyków żywieniowych. Warsztaty prowadzą instruktorzy praktycznej nauki zawodu i nauczyciele przedmiotów zawodowych – gastronomicznych. Na spotkania zapraszani są również goście specjalni, jak znany kucharz z regionu, promujący kuchnię regionalną.

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. brały udział i pomagały w tej wspaniałej inicjatywie.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej