PL EN DE

Mistrzostwa Świata Weteranów w Belgradzie

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wsparły dwóch łukowskich zapaśników – Janusza Lisiewskiego i Tomasza Jaroszkiewicza, którzy wystartowali na Mistrzostwach Świata Weteranów w Belgradzie, które obyły się w dniach 25-28 sierpnia 2014 r.
Janusz Lisiewski wystartował w kategorii ponad 45 lat. Swych sił próbował zarówno w stylu wolnym jak i klasycznym. Tomasz Jaroszkiewicz wystartował w dywizji B (+ 35 lat) w stylu klasycznym. Obaj zawodnicy zdecydowali się na start po udanych występach w Mistrzostwach Polski Weteranów, podczas których zdobyli medale. Zawodnicy do startu przygotowywali się z trenerem Grzegorzem Wałachowskim (trener Orląt Łuków), natomiast ostatnią fazę treningów powierzyli trenerowi Ryszardowi Wałachowskiemu (trener Armaty Stoczek Łukowski).

Do rywalizacji w Belgradzie przystąpiło 350 doświadczonych zawodników podzielonych na pięć grup wiekowych. W dywizji 45-50 lat zmagał się m.in. Andrzej Wroński, reprezentujący Polskę i klub Morena – Wega Żukowo. Przed czasem pokonał trzech przeciwników – Niemca, Irańczyka i Rosjanina – dzięki czemu zdobył trzeci złoty medal wśród weteranów. Polscy byli zapaśnicy wywalczyli w Serbii łącznie sześć medali – po dwa złote, srebrne i brązowe.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej