PL EN DE

Międzynarodowy Festiwal Kulinarny w Bułgarii Sofia 2016r.

26 -28 maja 2016 r. upłynął mieszkańcom stolicy Bułgarii Sofii pod znakiem Międzynarodowego Festiwalu Kulinarnego, który został zorganizowany dzięki staraniom Ministerstwa Turystyki jako część projektu mającego na celu promować Bułgarię na świecie.

Wydarzenie odbyło się w Centrum Handlowym Mall Bulgaria w Soffi. Taka doskonała lokalizacja dała możliwość odwiedzenia Polskiego stoiska ponad 10 000 osobom. Organizatorzy zapewnili polskiej stronie stoisko, na którym firmy polskiego pochodzenia miały możliwość zaprezentowania swoich doskonałych produktów. Całe przedsięwzięcie przebiegało pod hasłem „Bułgaria poznaje smaki świata”. Mieszkańcom Sofii bardzo przypadły do gustu wędliny z Łukowa oraz polskie tradycyjne smaki. Bardzo często padały pytania o dostępność ich na rynku bułgarskim. Tak masowy sukces wydarzenia targi zawdzięczają nagłośnieniu w bułgarskich mediach informacji o festiwalu.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej