PL EN DE

Konserwy z Łukowa na szlaku 38 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę

„Miłosierni jak Ojciec” to hasło, pod którym wyruszyła z Lublina 38 . Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pątnicy mieli do przejścia około 320 kilometrów. Wędrówka trwała 12 dni. Całe wydarzenie było poprzedzone wielotygodniowymi przygotowaniami. Pielgrzymka prócz marszu jest również prawdziwym sprawdzianem charakteru oraz postawy. Podczas przemierzania kolejnych kilometrów obnaża wszelkie oblicza człowieka.

Na szlaku jasnogórskim towarzyszyło pielgrzymom radio eR. Jego obecność byłą nie tylko reporterska. Radiowa ekipa obecna była także w charakterze wsparcia dobrym słowem oraz poczęstunkiem. Zakłady mięsne z Łukowa miały przyjemność być w gronie darczyńców przekazując swój flagowy produkt Luncheon Meat eksrta, który pomagał strudzonym wędrówką pątnikom uzupełnić utracone siły oraz zapewnić odpowiednią regenerację.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej