PL EN DE

Kolejny finał WOŚP z Łukowem

To już ćwierć wieku odkąd Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaczęła grać „Do końca świata i jeden dzień dłużej”.

W Łukowie zbiórkę na leczenie najmłodszych oraz seniorów prowadziło aż 200 wolontariuszy. Do kwestowania przyłączyły się również: Restauracja „Zielony Gaj”, Kino „Łuków”, Fitness Club Pani Karoliny Kuryło, lodowisko „Biały Orlik”, Klub „Decybel”, Centrum Rozrywki „Arkabos”, Salon Fryzjerski Pani Haliny Pietrzak, Salon Fryzjerski „Luna” Pani Katarzyny Skólskiej, Salon Fryzjerski Pani Anny Mitury oraz Gabinet Kosmetyczny „WellSens” przekazując cały dochód z dni otwartych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tego dnia w Muzeum Regionalnym w Łukowie można było podziwiać wystawę zatytułowaną „Motóry PRL” , połączoną z jubileuszem 35 – lecia istnienia Klubu Motocyklowego CWS. Odwiedzający mieli możliwość zobaczenia na niej motocykle oraz pojazdy z czasów PRLu, przy okazji wrzucając datek do puszki Wielkiej Orkiestry. O coś ciepłego na ząb dla zwiedzających zadbały Zakłady Mięsne Łuków przekazując swoje produkty Klubowi Motocyklowemu.

Zakłady Mięsne były również sponsorem „Światełka do nieba”, najbardziej widowiskowej części 25 finału Orkiestry.
 

 

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej