PL EN DE

Duży sukces Tomasza Jaroszkiewicza na Mistrzostwach Świata w Atenach

Mieliśmy przyjemność być sponsorem Tomasza Jaroszkewicza, który na Mistrzostwach Świata weteranów w zapasach w Atenach zajął bardzo dobre 5 miejsce.

Tomasz Jaroszkiewicz przystąpił do rywalizacji w najmłodszej dywizji A w kategorii wagowej do 85 kg. Udało mu się dotrzeć do półfinału gdzie w walce o brązowy medal przegrał z reprezentantem Iranu i ostatecznie zajął 5 miejsce. Do startu w mistrzostwach przygotowywał się razem z Januszem Lisiewskim startującym w dywizji C pod okiem trenera Orląt Łuków Grzegorza Wałachowskiego oraz Ryszarda Wałachowskiego, trenera Armaty Stoczek Łukowski.

Życzymy dalszych sukcesów w karierze sportowej obu panom.

 

 

 

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej