PL EN DE

Dożynki Wojewódzkie Końskowola

Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie w Końskowoli odbyły się 13 września 2015r.

Starostami tegorocznego święta zakończenia zbiorów byli Barbara Wierzchowska z powiatu tomaszowskiego oraz Grzegorz Kocielnik z powiatu łukowskiego.

Wydarzenie miało jak zwykle bardzo okazałą formę. Uczestnicy mieli możliwość degustacji regionalnych przysmaków, obejrzenia pokazu sprzętu rolniczego oraz uczestnictwa w wielu konkursach. Dzieci oraz osoby młode duchem mieli do dyspozycji wesołe miasteczko.

Obowiązkowo odbył się widowiskowy konkurs wieńców dożynkowych, który zachwycił wszystkich ogromną wyobraźnią i umiejętnościami twórców dzieł sztuki wykonanych z plonów.
Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpiły zespoły After Party, Piękni i Młodzi, Pawkin. Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu Wilki, który zagrał swoje największe przeboje.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli spróbować pysznych flaków oraz całego asortymentu grillowych specjałów, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczestników święta plonów.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej