PL EN DE

Dożynki w Osieku nad Notecią

W niedziele 23 sierpnia 2015 odbyły się dożynki w Osieku nad Notecią. W uroczystości brali udział wszyscy rolnicy z całego powiatu pilskiego. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w intencji rolników, celebrowaną w kościele pw. Św. Józefa.

Kolejną częścią uroczystości był przemarsz korowodu dożynkowego na stadion ulicami wsi. Uczestnicy korowodu nieśli piękne wieńce dożynkowe, które przykuwały uwagę wszystkich obserwatorów. Gospodarzami uroczystości byli: starosta Franciszek Tamas, burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska oraz sołtys Osieka nad Notecią Ewa Pawlaczyk. Po tradycyjnym powitaniu wszystkich przybyłych włodarze pokroili i podzielili między mieszkańców chleby otrzymane od starostów dożynek.

Mieliśmy przyjemność wraz z Doliną Noteci brać udział w święcie. Wszystkich obecnych częstowaliśmy grillowanymi wyrobami, wędlinami oraz doskonałym smalcem z Łukowskiej Spiżarni. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród uczestników dożynek, którzy z przyjemnością nas odwiedzali żeby skosztować naszych smakowitych produktów.

 

 

 

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej