PL EN DE

Dożynki Gminno – Parafialne w Ostrowie Lubelskim

Park Miejski w Ostrowie Lubelskim to miejsce gdzie 8 września odbyły się Dożynki Gminno – Parafialne.  Tradycyjnie rozpoczęła je uroczysta Msza Święta Odpustowa w Kościele Parafialnym i korowód wieńców dożynkowych oraz tradycyjne przekazanie i dzielenie chleba. To potrzebna impreza a i sama idea dziękowania za zbiory w formie dożynek jest oczekiwana przez rolników Podczas dożynek prezentują się twórcy i zespoły ludowe oraz organizacje społeczne, koła gospodyń i ośrodek doradztwa rolniczego.

Mieliśmy przyjemność brać udział w święcie i grillować dla gości. Wszystkich obecnych częstowaliśmy wyrobami na grilla oraz smalcem z Łukowskiej Spiżarni. Przygotowaliśmy kanapeczkami ze smalcem zaś na ciepło były kiełbaski, szaszłyki oraz burgery, które cieszyły się wielkim powodzeniem. Nasze stoisko przyciągało wielu gości z czego bardzo się cieszymy i dziękujemy za wspólne grillowanie.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej