PL EN DE

Bieg Zielonych Sznurowadeł

19 marca 2016 r. do Puław zjechało pól tysiąca fanów aktywności fizycznej, żeby wziąć udział w Biegu Zielonych Sznurowadeł. Cudowna atmosfera oraz piękna nadwiślańska trasa była kolejnym powodem żeby wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Pogoda również postanowiła nie psuć humoru biegaczom. Słońce wyglądające zza chmur oraz chłodny wiatr stworzyły idealne warunki biegowe.

Listy startowe według organizatora zostały zapełnione w stu procentach. Zawodnicy ubrani w stroje z elementami zieleni przyjechali praktycznie z całej Polski, a z ich relacji można było się dowiedzieć, że startują w biegu po raz kolejny lub zostali ściągnięci przez znajomych zachwalających atmosferę oraz malowniczą trasę.

Fundacja BezMiar, która jest organizatorem zawodów przypomina, że Bieg Zielonych Sznurowadeł to nie tylko część sportowa, lecz również akcja charytatywna.

Podczas imprezy prowadzona była zbiórka środków czystości oraz bielizny dla podopiecznych puławskich ośrodków szkolno-wychowawczych.

Nie zapomniano również o najmłodszych. Przygotowano specjalnie dla nich zabawy, rysowanie, malowanie buzi oraz zapewniono dużo ruchu, po to aby w dość chłodny poranek zapewnić dużo energii.

Organizatorzy dopilnowali, żeby druga edycja biegu była znacznie lepiej przygotowana technicznie od poprzedniej. Pojawił się elektroniczny pomiar czasu oraz lekko zmodyfikowana trasa. Na trasie oraz mecie pojawiły się punkty z napojami. Każdy zawodnik, który ukończył bieg otrzymał pamiątkowy medal oraz gorący posiłek.

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. były jednym ze sponsorów tego wspaniałego wydarzenia.

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej