PL EN DE

Aktywni z Pasją organizują Puchar Lubelszczyzny Nordic Walking w Łukowie

26 września miłośnicy Nordic Walking zawitali nad zalew Zimna Woda w Łukowie na finałowe zawody III edycji Pucharu Lubelszczyzny Lubelskie Też Chodzi.

Bardzo malownicza leśna trasa została przygotowana przez Stowarzyszenie Aktywni z Pasją oraz OSIR Łuków, którzy byli organizatorami zawodów.

Na starcie stanęło 112 zawodników z Lukowa i okolic. Nie zabrakło również gości z Krakowa, Lubartowa, Warszawy czy Świdnika.

Rywalizacja odbyła się na dwóch dystansach 5 i 10 km. i była podzielona na kategorie wiekowe dla kobiet i mężczyzn. W tym roku po raz pierwszy wystartowała grupa z Forum „Rak to nie wyrok” z Łukowa.

Każdy startujący, który ukończył marsz otrzymał medal uczestnictwa a najlepsi uhonorowani zostali statuetkami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Wyłonieni oraz nagrodzeni zostali również zwycięzcy Pucharu Lubelszczyzny.

Po wysiłku fizycznym wszyscy strudzeni uczestnicy mogli zregenerować swoje siły posilając się kiełbaskami z grilla przekazanymi przez Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A.

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej