PL EN DE

20-lecie powstania Łukowskiego Towarzystwa Regionalnego oraz ukazania się pierwszego wydania „Nowej Gazety Łukowskiej”

16 maja 2015r. Łukowskie Towarzystwo Regionalne im. Jana Stanisława Majewskiego oraz „Nowa Gazeta Łukowska” świętowały XX lecie swojej działalności.

Obchody tej uroczystości rozpoczęły się mszą świętą o godzinie 16.00 w kościele parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Łukowie.  Część oficjalna odbyła się w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Mieliśmy przyjemność brać udział w tej uroczystości i zorganizować degustację naszych produktów dla wszystkich tam obecnych.

 

 

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej