PL EN DE

10-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kocku

26 listopada Warsztat Terapii Zajęciowej w Kocku obchodził uroczystości związane z 10-leciem swojej działalności. Na jubileuszu obecni byli założyciele Warsztatu: Prezes Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Pan Henryk Waszkowski, Wicewojewoda Lubelski Pan Marian Starownik (ówczesny Starosta Lubartowski), Burmistrz Kocka Pan Tomasz Futera (w czasie starań o Warsztat Radny Powiatu Lubartowskiego i Prezes Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział w Kocku)

Uroczystość została zainaugurowana Mszą Świętą sprawowaną przez Księdza prałata Bogdana Krawczyka proboszcza parafii w Kocku. Po mszy wszyscy udali się do Hotelu i Restauracji President w Kocku by dalej świętować jubileusz.

Podczas drugiej części imprezy zostały wręczone pamiątkowe medale oraz przedstawiony został cel, działalność Warsztatu oraz wycinek życia placówki pokazujący przerwę między zajęciami terapeutycznymi.

Część artystyczną zamknął występ wokalny Grzegorza Fijałkowskiego, następnie Przyjaciele WTZ w Kocku złożyli życzenia i wręczyli upominki z okazji jubileuszu.

Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. miały przyjemność być sponsorem rzeczowym tego wspaniałego jubileuszu.

 

SKMBT_C20315120707500

Zobacz również

26 FINAŁ WOŚP z udziałem Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A.

Jak co roku Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – o godz. 20:00 „Światełko do nieba”, czyli pokaz sztucznych ogni sponsorowany przez naszą firmę oraz kosz pełen produktów przekazany na licytację. Firma również przekazała produkty dzięki którym organizatorzy zapewnili ciepły poczęstunek.

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków partnerem Festynu Ekologicznego 2017

Pod koniec sierpnia w Parku Miejskim w Łukowie odbył się festyn ekologiczny dla dzieci i młodzieży „Wakacje z PUIK 2017” zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. w Łukowie, pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków Pana Dariusza Szustka. Zakłady Mięsne Łuków jak co roku były partnerem tego wydarzenia.

Więcej

Charytatywny turniej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.

Już po raz drugi odbył się charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla 5 letniej Alicji nieuleczalnie chorej na Zespół Retta.

Więcej