PL EN DE

Wędliny z Łukowa kolejny raz nagrodzone w konkursie „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” JESIEŃ 2015

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasze produkty zostały docenione przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego. W XLIV Konkursie „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” Jesień 2015 zostały nagrodzone 3 nasze produkty. Przychylność komisji konkursowej w grupie wędzonek, kiełbas oraz wędlin surowych i surowych dojrzewających zdobyła Wędzonka gospodarza, Kiełbasa podsuszana i Kiełbasa polska dojrzewająca.

Zobacz również

Polityka Środowiskowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW Spółka Akcyjna w Łukowie zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony środowiska w prowadzonej przez siebie działalności.

Więcej

Nowa marka w portfolio Łukowa

W portfolio Łukowa pojawiła się nowa, lokalna marka – Śmiłowo. Marka Śmiłowo to kolekcja wędlin powstałych na bazie wielkopolskich receptur. Tradycja, doświadczenie i znajomość lokalnych smaków jest sekretem najwyższej jakości wyrobów.

Więcej

Pasztet mazowiecki ponownie otrzymał maksymalne noty

Pasztet mazowiecki został niedawno powtórnie nagrodzony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Pasztet otrzymał od jury maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego wyróżniono go certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

Więcej