PL EN DE

Nowa marka w portfolio Łukowa

W portfolio Łukowa pojawiła się nowa, lokalna marka – Śmiłowo.
Marka Śmiłowo to kolekcja wędlin powstałych na bazie wielkopolskich receptur. Tradycja, doświadczenie i znajomość lokalnych smaków jest sekretem najwyższej jakości wyrobów.


WIELKOPOLSKIE RECEPTURY OD 1992 R.

Marka Śmiłowo istnieje na rynku od blisko 30 lat. Produkty tworzone pod jej egidą powstają w oparciu o sprawdzone lokalne receptury, przy użyciu najwyższej jakości komponentów i starannie dobranych aromatycznych przypraw. Gama wyrobów jest bardzo szeroka, należą do niej: wędzonki, kiełbasy, wędliny kanapkowe, parówki, bloki, salcesony, kaszanki, pasztety, wyroby garmażeryjne i smalce.

Zobacz również

Polityka Środowiskowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW Spółka Akcyjna w Łukowie zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony środowiska w prowadzonej przez siebie działalności.

Więcej

Pasztet mazowiecki ponownie otrzymał maksymalne noty

Pasztet mazowiecki został niedawno powtórnie nagrodzony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Pasztet otrzymał od jury maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego wyróżniono go certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

Więcej

Komunikat w sprawie konsolidacji Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A. w Łukowie i Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy Sp. z o.o. w Śmiłowie