PL EN DE

Pasztet mazowiecki ponownie otrzymał maksymalne noty

Pasztet mazowiecki został niedawno powtórnie nagrodzony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Pasztet otrzymał od jury maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego wyróżniono go certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

Wyrusz z nami w kulinarną podróż do krainy, gdzie pyszne produkty powstają od serca. Zaczerpnij inspiracji na zdrowe śniadania, pyszne obiady i rodzinne kolacje. Poznaj wysokiej jakości mięsa, smakowite wędliny i konserwy. „Łukowska Spiżarnia” przypomni Ci smak tradycji, a pełnię finezji znajdziesz w „Świecie Szlachetnej Wołowiny” – zapraszają przedstawiciele marki Łuków. Jej nazwę zaczerpnięto od podlaskiej miejscowości, w której od ponad 40 lat powstają produkty tworzone na bazie sprawdzonych receptur. Specjały te są promowanych hasłem „Z natury od serca”.

Jedną z propozycji sygnowanych tym brandem jest Pasztet mazowiecki. Po raz pierwszy pasztet nagrodzono niemal 2 lata temu, w trakcie XVIII atestacji żywności. Ponowne przyznanie laurów programu „Doceń polskie” dowodzi, że jego producent utrzymuje najwyższą jakość bez względu na mijający czas.

Zobacz również

Polityka Środowiskowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW Spółka Akcyjna w Łukowie zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony środowiska w prowadzonej przez siebie działalności.

Więcej

Nowa marka w portfolio Łukowa

W portfolio Łukowa pojawiła się nowa, lokalna marka – Śmiłowo. Marka Śmiłowo to kolekcja wędlin powstałych na bazie wielkopolskich receptur. Tradycja, doświadczenie i znajomość lokalnych smaków jest sekretem najwyższej jakości wyrobów.

Więcej

Komunikat w sprawie konsolidacji Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A. w Łukowie i Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy Sp. z o.o. w Śmiłowie