PL EN DE

Pasztet Mazowiecki z certyfikatami „Doceń polskie” i TOP PRODUKT

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. dołączyły do listy producentów, którzy otrzymali certyfikat „Doceń polskie”.

Pasztet mazowiecki oferowany przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jest produktem o ugruntowanej pozycji na rynku. Wyrób cieszy się też ogromną popularnością i zaufaniem wśród licznych klientów. Produkowany jest od kilkudziesięciu lat, na przestrzeni których receptura oraz szata graficzna nie ulegała diametralnym zmianom, jedynie kosmetycznym poprawkom – wszystko po to, by wzmacniać pozycję produktu na rynku i podkreślać fakt, że jego tradycyjna i sprawdzona receptura się nie zmieniła.

Te wszystkie aspekty sprawiły, że znany i lubiany Pasztet mazowiecki otrzymał certyfikat „Doceń polskie”. Loża Ekspertów dokonując oceny naszego wyrobu przyznała mu najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena dała również Pasztetowi mazowieckiemu tytuł TOP PRODUKT. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie produkty spożywcze najwyższej jakości.

Audyt podczas którego Loża Ekspertów podjęła decyzję o uhonorowaniu produktu miał miejsce 28 października bieżącego roku w Czeladzi. Tytuły przyznane zostały po raz osiemnasty.

 

 

Zobacz również

Polityka Środowiskowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW Spółka Akcyjna w Łukowie zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony środowiska w prowadzonej przez siebie działalności.

Więcej

Nowa marka w portfolio Łukowa

W portfolio Łukowa pojawiła się nowa, lokalna marka – Śmiłowo. Marka Śmiłowo to kolekcja wędlin powstałych na bazie wielkopolskich receptur. Tradycja, doświadczenie i znajomość lokalnych smaków jest sekretem najwyższej jakości wyrobów.

Więcej

Pasztet mazowiecki ponownie otrzymał maksymalne noty

Pasztet mazowiecki został niedawno powtórnie nagrodzony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Pasztet otrzymał od jury maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego wyróżniono go certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

Więcej