PL EN DE

Pasztet Mazowiecki wyróżniony w konkursie „Złotym Paragonem 2017”

25 maja 2017 r. w warszawskim Teatrze Kamienica już po raz siódmy odbyła się prestiżowa gala „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”

Przyznającymi nagrody w konkursie są czytelnicy miesięcznika Hurt & Detal. Kupcy biorąc udział w specjalnym głosowaniu wskazali redakcji miesięcznika produkty z branży FMCG, które w 2016 r. sprzedawały się najlepiej. Do konkursu w 62 kategoriach zgłoszonych zostało ponad 470 produktów.

Tegoroczna Gala obfitowała w nagrody. Zostały wręczone aż 62 statuetki „Złoty Paragon 2017” oraz 124 wyróżnienia w kategoriach produktowych „Lider Sprzedaży” oraz „Super Produkt”. Statuetki specjale otrzymały również wybrane linie produktowe, osoby, firmy oraz usługi. Uroczysta Gala gościła ponad 300 osób z branży FMCG.

 

Podczas Gali wyróżniony został również Pasztet Mazowiecki produkowany przez Zakłady Mięsne Łuków. Wyróżnienie zdobył w kategorii „Lider Sprzedaży” wśród pasztetów i konserw mięsnych. Produkowany od kilkudziesięciu lat Pasztet Mazowiecki to produkt o ugruntowanej pozycji na rynku. Jego smak i receptura, która na przestrzeni lat nie uległa diametralnym zmianom sprawia, że ten znany i lubiany produkt zdobywa kolejne wyróżnienia nie tylko od branżowych ekspertów lecz również od tak ważnych jurorów jakimi są kupcy.

Zobacz również

Polityka Środowiskowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW Spółka Akcyjna w Łukowie zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony środowiska w prowadzonej przez siebie działalności.

Więcej

Nowa marka w portfolio Łukowa

W portfolio Łukowa pojawiła się nowa, lokalna marka – Śmiłowo. Marka Śmiłowo to kolekcja wędlin powstałych na bazie wielkopolskich receptur. Tradycja, doświadczenie i znajomość lokalnych smaków jest sekretem najwyższej jakości wyrobów.

Więcej

Pasztet mazowiecki ponownie otrzymał maksymalne noty

Pasztet mazowiecki został niedawno powtórnie nagrodzony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Pasztet otrzymał od jury maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego wyróżniono go certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

Więcej