PL EN DE

Brązowa Perła Rynku FMCG 2016

Kiełbasa idealnie krucha została doceniona przez jurorów ogólnopolskiego badania „Perły Rynku FMCG 2016”

Podczas 10. edycji ogólnopolskiego badania „Perły Rynku FMCG 2016” komisja złożona z zarządów i szefów  ds. zakupów najbardziej liczących się spożywczych sieci handlowych w Polsce podjęła się wyłonienia najlepszych nowości spośród 101 produktów (spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) wprowadzonych do dystrybucji w okresie między 1 stycznia 2015 a 31 marca 2016r. przypisanych do 22 kategorii.

Kryteria jakimi kierowało się jury były ściśle określone. W trakcie oceny członkowie komisji zwracali uwagę na rotację i marże zgłoszonego do konkursu produktu. Bardzo istotnym aspektem była również specyfikacja techniczna, opakowanie oraz wsparcie marketingowe producenta.

Wysokie noty otrzymane w każdej z kategorii spowodowały, że wśród wyróżnionych w badaniu znalazł się produkt kiełbasa idealnie krucha z asortymentu Zakładów Mięsnych Łmeat-Łuków S.A. Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla tego produktu. 27 lipca br. kiełbasa została uhonorowana certyfikatem „Doceń polskie” oraz TOP PRODUKT. Wszystkie wyróżnienia kiełbasa zawdzięcza wysokiej jakości oraz składowi pozbawionemu glutaminianu, fosforanów oraz białka sojowego. Istotny jest również fakt, że 100 g wyrobu wyprodukowane jest z 116 g mięsa. Kolejna zdobyta nagroda umacnia pozycję rynkową oraz sprawia, że kiełbasa idealnie krucha plasuje się w czołówce najlepszych produktów branży FMCG posiadając największy potencjał sprzedażowy.

Cieszy nas, że coraz bardziej doceniana jest przez klientów jak i przez niezależne instytucje certyfikujące najwyższa jakość i standardy jakie oferujemy przygotowując produkty dla naszych odbiorców.

Zobacz również

Polityka Środowiskowa

Zakłady Mięsne ŁUKÓW Spółka Akcyjna w Łukowie zobowiązuje się przestrzegać zasad ochrony środowiska w prowadzonej przez siebie działalności.

Więcej

Nowa marka w portfolio Łukowa

W portfolio Łukowa pojawiła się nowa, lokalna marka – Śmiłowo. Marka Śmiłowo to kolekcja wędlin powstałych na bazie wielkopolskich receptur. Tradycja, doświadczenie i znajomość lokalnych smaków jest sekretem najwyższej jakości wyrobów.

Więcej

Pasztet mazowiecki ponownie otrzymał maksymalne noty

Pasztet mazowiecki został niedawno powtórnie nagrodzony przez Lożę Ekspertów programu „Doceń polskie”. Pasztet otrzymał od jury maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny, dlatego wyróżniono go certyfikatem jakości i tytułem TOP PRODUKT.

Więcej