poniedziałek, czerwca 29, 2015
   
Tekst

Szukaj

Dzięki długoletniej działalności nasze doświadczenie w produkcji asortymentów mięsnych jest do pozazdroszczenia. Dzięki nowoczesności wynikającej z zainwestowania w nowe technologie i urządzenia dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami. To połączenie tradycji i nowoczesności pozwala oferować szeroki asortyment wyrobów. W swojej ofercie mamy pełen asortyment w różnych formach podania mięsa wieprzowego, wołowego, podrobów, wędlin, konserw, tłuszczy. Nasza lista asortymentów wędlin to prawie 200 asortymentów z grupy kiełbas, wędzonek, wyrobów podrobowych różnego rodzaju oraz ponad 100 asortymentów konserw mięsnych i podrobowych w różnych opakowaniach i gramaturach.
Liczba ich jest ciągle poszerzana o nowe, smaczne wyroby. Sezonowo wprowadzamy do produkcji asortymenty np. w ofercie świątecznej, grillowej. Staramy się zapewnić Państwu pełna gamę wyrobów. Zapraszamy do obejrzenia katalogów produktów oraz zapoznania się z ofertami.

Szynka dojrzewająca

Wykwintna wędzonka surowa, dojrzewająca z szynki wieprzowej z delikatnej wyczuwalną nutą przypraw naturalnych. Produkowana naturalną metodą peklowania na sucho, długiego dojrzewania i wędzenia na zimno.

 

 

 

 

 

KONTAKT

Zakłady Mięsne Łmeat-Łuków S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

tel. (25) 798 24 01
fax. (25) 798 42 32