PL EN DE

Zakłady z Łukowa na targach SIAL Canada

W targach SIAL 2015 r. udział wzięło ponad 800 wystawców z 45 krajów, a odwiedziło je blisko 14,000 profesjonalistów z niemal 64 krajów. Wśród odwiedzających byli między innymi przedstawiciele największych sklepów sieciowych i hurtowni spożywczych, szerokie grono przedstawicieli sklepów specjalistycznych i detalicznych oraz liczni dystrybutorzy.

Polskę na targach SIAL reprezentowali przedstawiciele 41 polskich firm z branży rolno-spożywczej, w tym przedstawiciel Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków”S.A. – Dyrektor Handlowa Justyna Niemczuk. Stoiska wystawowe zostały przygotowane przez Agencję Rynku Rolnego (ARR) oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) w ramach programu „Polska Wschodnia” przy współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu (WPHI). W polskim pawilonie narodowym na powierzchni 240 m kw. promowane były polskie produkty żywnościowe, a także przesłane do WPHI w Montrealu materiały informacyjno-promocyjne polskich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem swoich produktów do Kanady.

Targi SIAL w Kanadzie odbyły się po raz pierwszy w 2001 roku, jako SIAL Montreal, obecnie odbywają się co roku i są jednym z największych salonów spożywczych w Ameryce Północnej.

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej