PL EN DE

Zakłady z Łukowa na targach SIAL Canada

W targach SIAL 2015 r. udział wzięło ponad 800 wystawców z 45 krajów, a odwiedziło je blisko 14,000 profesjonalistów z niemal 64 krajów. Wśród odwiedzających byli między innymi przedstawiciele największych sklepów sieciowych i hurtowni spożywczych, szerokie grono przedstawicieli sklepów specjalistycznych i detalicznych oraz liczni dystrybutorzy.

Polskę na targach SIAL reprezentowali przedstawiciele 41 polskich firm z branży rolno-spożywczej, w tym przedstawiciel Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków”S.A. – Dyrektor Handlowa Justyna Niemczuk. Stoiska wystawowe zostały przygotowane przez Agencję Rynku Rolnego (ARR) oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) w ramach programu „Polska Wschodnia” przy współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu (WPHI). W polskim pawilonie narodowym na powierzchni 240 m kw. promowane były polskie produkty żywnościowe, a także przesłane do WPHI w Montrealu materiały informacyjno-promocyjne polskich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem swoich produktów do Kanady.

Targi SIAL w Kanadzie odbyły się po raz pierwszy w 2001 roku, jako SIAL Montreal, obecnie odbywają się co roku i są jednym z największych salonów spożywczych w Ameryce Północnej.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej