PL EN DE

Zakłady z Łukowa na targach SIAL Canada

W targach SIAL 2015 r. udział wzięło ponad 800 wystawców z 45 krajów, a odwiedziło je blisko 14,000 profesjonalistów z niemal 64 krajów. Wśród odwiedzających byli między innymi przedstawiciele największych sklepów sieciowych i hurtowni spożywczych, szerokie grono przedstawicieli sklepów specjalistycznych i detalicznych oraz liczni dystrybutorzy.

Polskę na targach SIAL reprezentowali przedstawiciele 41 polskich firm z branży rolno-spożywczej, w tym przedstawiciel Zakładów Mięsnych „Łmeat-Łuków”S.A. – Dyrektor Handlowa Justyna Niemczuk. Stoiska wystawowe zostały przygotowane przez Agencję Rynku Rolnego (ARR) oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) w ramach programu „Polska Wschodnia” przy współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji w Montrealu (WPHI). W polskim pawilonie narodowym na powierzchni 240 m kw. promowane były polskie produkty żywnościowe, a także przesłane do WPHI w Montrealu materiały informacyjno-promocyjne polskich przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem swoich produktów do Kanady.

Targi SIAL w Kanadzie odbyły się po raz pierwszy w 2001 roku, jako SIAL Montreal, obecnie odbywają się co roku i są jednym z największych salonów spożywczych w Ameryce Północnej.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej