PL EN DE

Contact us

Contact a specific department or a sales representative.
We are looking forward to cooperating with you!

ZAKŁADY MIĘSNE ŁUKÓW S.A.
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków
tel. (25) 798 24 01
e-mail: sekretariat@zmlukow.pl


ZAKŁAD PRODUKCYJNY W ŚMIŁOWIE
Śmiłowo, ul. Przemysłowa 4, 64-810 Kaczory
tel. +48 67 28 14 140

Pani Justyna Bartczak – Dyrektor ds. Administracyjnych
Tel: 667 984 125
e-mail: jbartczak@zmlukow.pl

Pan Witold Kasperkiewicz – Kierownik Zakładu Produkcyjnego w Śmiłowie
Tel: 667 984 292
e-mail: wkasperkiewicz@zmlukow.pl

Departments

Danuta Gurdziel
manager
phone: kom.: 667 984 677
E-mail: dgurdziel@zmlukow.pl

Łukasz Błaszczak
tinned meat sales manager
phone: 723 681 312
E-mail: lblaszczak@zmlukow.pl

(25) 797 27 40
(25) 797 27 90
(25) 797 27 25
(25) 797 26 88
(25) 797 27 47
Fax (25) 798 31 84

Phone: 727 631 745

Fax.: (25) 797 27 20

Piotr Pirog
Manager

Phone: 667 984 698, (25) 797 26 19

E-mail: ppirog@zmlukow.pl

Janusz Wylotek
Manager

Phone: 723 681 370, (25) 797 27 21

E-mail: jwylotek@zmlukow.pl
export@zmlukow.pl

Monika Gątarz
Manager

Phone: 667 984 723, (25) 797 27 48

E-mail: marketing@zmlukow.pl

Grażyna Filip
Manager

Phone: 667 984 679, (25) 797 26 55

E-mail: gfilip@zmlukow.pl
skup@zmlukow.pl

Dorota Garbaszewska
Quality Manager

Phone: 667 984 640
E-mail: jakosc@zmlukow.pl

Additional contact:
Phone: 667 984 765, 723 681 347
Fax: (25) 797 28 23
E-mail: dkj@zmlukow.pl

Znajdź najbliższy sklep firmowy

WRITE TO US

ŁUKÓW Meat Company, JSC
ul. Przemysłowa 15
21-400 Łuków

Phone: (25) 798 24 01
Fax: (25) 798 42 32

Registered under the number 0000052346 in the National Court Register held by the District Court of Lublin-East in Lublin with the registered office in Swidnik 6th Commercial Division of the National Court Register

Tax Identification Number: 8250003251
Share capital: 88 118 240 zł





        Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z przesłanym zapytaniem przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi.
    Wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. W tym celu prosimy wysłać wiadomość o treści "wycofuję zgodę" z adresu który został podany w formularzu kontaktowym.