PL EN DE

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Łukowie nadkom. Leszka Dołęgi, Dariusz Siwek – Vice Prezes Zarządu Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A. i Artur Osiak – Dyrektor Handlowy Zakładów Mięsnych ŁUKÓW S.A. przekazali Przewodniczącemu Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Łukowie sonometr. Dzięki nowemu urządzeniu mundurowi precyzyjnie sprawdzą poziom głośności dźwięku kontrolowanego pojazdu i zweryfikują czy mieści się on w dopuszczalnych normach.

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń, społecznych inicjatyw oraz instytucji publicznych są od lat elementem naszej tożsamości.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków S.A. wsparły imprezę integracyjną BĄDŹMY RAZEM

6 sierpnia w Łukowie po kilkuletniej przerwie odbyła się kolejna edycja imprezy integracyjnej pt. „Bądźmy razem”. Piknik zorganizowany został z myślą o osobach niepełnosprawnych i ich opiekunach z powiatu łukowskiego. Uczestnicy wydarzenia mogli skosztować posiłku zapewnionego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. Podczas pikniku miały miejsce zawody nordic walking, gry i zabawy sportowe oraz zabawy taneczne […]

Więcej