PL EN DE

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły szkolne.

Placówka Wielofunkcyjna w Łukowie jest placówką socjalizacyjno-interwencyjną. Jej zadaniem jest zapewnienie całodobowej opieki i wychowania dzieciom w przypadkach niemożności sprawowania opieki i wychowania przez rodziców. W ramach wsparcia dzieci otrzymały wszystko czego potrzebują, by efektywnie się uczyć – długopisy, kredki, farby, zeszyty, piórniki, kolorowe bloki i wiele innych przyborów, dzięki którym z uśmiechem zasiądą w szkolnej ławce.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej

Zakłady Mięsne Łuków S.A. wsparły imprezę integracyjną BĄDŹMY RAZEM

6 sierpnia w Łukowie po kilkuletniej przerwie odbyła się kolejna edycja imprezy integracyjnej pt. „Bądźmy razem”. Piknik zorganizowany został z myślą o osobach niepełnosprawnych i ich opiekunach z powiatu łukowskiego. Uczestnicy wydarzenia mogli skosztować posiłku zapewnionego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. Podczas pikniku miały miejsce zawody nordic walking, gry i zabawy sportowe oraz zabawy taneczne […]

Więcej