PL EN DE

WorldFood Istanbul 2015

Targi WorldFood Istambul są największą spożywczą wystawą w Turcji. Impreza rokrocznie przyciąga ponad 360 krajowych i międzynarodowych producentów żywności. Wystawcy zbierają się w Stambule żeby zdobywać nowe rynki zbytu, zawierać nowe znajomości biznesowe oraz szukać nowych inspiracji.

Od 1993 roku World Food pokazuje obecne trendy w branży spożywczej, inicjuje międzynarodowe formy współpracy oraz wprowadza nowe produkty gastronomiczne na turecki rynek.

Ludność turecka jest bardzo otwarta na zachodnie wzorce konsumpcyjne. Sieci tureckich sklepów spożywczych poszukują i coraz częściej kupują międzynarodowe produkty w celu zaspokojenia zapotrzebowania głównie młodych mieszkańców szukających nowych ciekawych smaków.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej