PL EN DE

Wizyta polsko-amerykańskiego kongresu

13 października 2018 r. mieliśmy przyjemność gościć przedsiębiorców ze Stanów Zjednoczonych.

Pod hasłem „100 lat wspólnego dziedzictwa” w dniach 11-14 października 2018 r. odbył się w Lublinie polsko-amerykański kongres zorganizowany przez Katolicki Uniwersytet Lubelski i Lubelski Urząd Wojewódzki. Uczestnicy kongresu dyskutowali m.in. o tożsamości narodowej Polaków w USA. Do Lublina przybyli polscy i amerykańscy przedstawiciele świata polityki, biznesu i kultury. Kongres był przede wszystkim okazją do nawiązania nowych relacji gospodarczych.

Uczestnicy kongresu zwiedzili Zakłady Mięsne Łuków. Historię i ofertę zakładu przedstawiła Pani Ewa Ponikowska – członek zarządu. Następnie zostały wyświetlone filmy przedstawiające działalność dwóch zakładów produkcyjnych: zakładu produkcyjnego w Śmiłowie oraz w siedzibie spółki w Łukowie. Właśnie tutaj odwiedzający mogli zobaczyć jak wygląda produkcja konserw, którą pokazała Pani Agnieszka Węgrzynowicz – Dyrektor Produkcji. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni rozwiniętą technologią oraz jakością naszych wędlin, które mogli skosztować podczas wizyty.  W spotkaniu z przedsiębiorcami ze Stanów Zjednoczonych uczestniczył również Burmistrz Łukowa Pan Dariusz Szustek, który przybliżył potencjał gospodarczy Łukowa.

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej