PL EN DE

Wizyta japońskiej inspekcji weterynaryjnej

W dniach 24 i 25 czerwca 2014 roku w Zakładach Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A. gościła delegacja japońskich przedstawicieli inspekcji weterynaryjnej – Masanori Imagawa i Kentaro Okamoto.

Japończycy wizytowali zakład w celu sprawdzenia spełniania przez zakład wymogów weterynaryjno-sanitarnych obowiązujących przy eksporcie mięsa do Japonii. To pierwsza wizyta Japończyków w polskich zakładach od momentu wykrycia w Polsce choroby afrykańskiego pomoru świń u padłych dzików.

Podczas dwóch dni wizyty możliwe było staranne zaprezentowanie gościom łukowskich zakładów mięsnych. Wizytujący bardzo szczegółowo sprawdzali normy produkcyjne, system kontroli oraz bezpieczeństwo zdrowotne a także standardy jakości produkowanych asortymentów.

Wizytujący zakład podkreślili, iż są pod wrażeniem czystości, nowoczesności oraz standardów obowiązujących w łukowskich zakładach. Dotychczas skontrolowali wiele zakładów z całego świata i jak twierdzą, to co zobaczyli w Łukowie, klasyfikuje się w najwyższych światowych standardach. Są to miłe słowa w kontekście trudu włożonego w utrzymanie najwyższych standardów jak chociażby certyfikacja zgodności ze standardem BRC, MC Donald’s czy systemu Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

Ponadto goście z Japonii był zachwyceni smakiem polskich wędlin oraz byli pod dużym wrażeniem ilości zieleni i lasów w Polsce.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej