PL EN DE

Warszawa – otwarcie stoiska ZM Łuków w Netto

W Warszawie zostało otwarte stoisko ZM Łuków w Netto na ul. Kleszczowej 18. Stoisko jest czynne we wszystkie dni robocze w godzinach 7:00-21:00. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Na naszym stoisku kupicie Państwo świeże produkty mięsne, takie jak mięso drobiowe, wołowe i wieprzowe, kiełbasy, szynki, polędwice, itp. Dodatkowo znajdziecie tam Państwo produkty, takie jak konserwy czy pasztetowe. 

W dniu otwarcia czekały na naszych Klientów specjalne promocje. Jednak w każdą środę w naszych sklepach firmowych i na stoiskach mięsnych w sieci sklepów Netto również pojawiają się obniżki cen. 

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej