PL EN DE

Tuttofood 3-6 maj 2015

Tuttofood jest jedyną na terenie Włoch wystawą w sektorze spożywczym o prawdziwym międzynarodowym profilu, wyznacznikiem nowych trendów oraz wskazówką dla wystawców nowych wzorców konsumpcji panujących na rynku.

Nowoczesny charakter wydarzenia daje możliwość prezentacji swoich doświadczeń, nowych rozwiązań jak również może być inspiracją dla uczestników szukających nowych kierunków swoich działań.

Edycja 2015 wystawy przebiegała pod hasłem debaty na temat kluczowych zagadnień odżywiania.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej