PL EN DE

Targi Orzeł Dystrybucji FMCG

Zakłady Mięsne Łuków zaprezentowały swoją ofertę na organizowanych przez magazyn Życie Handlowe Targach Orzeł Dystrybucji FMCG. To cykliczna impreza, której celem jest umożliwienie producentom i dystrybutorom zaprezentowania swojej oferty handlowej szerokiemu gronu przedstawicieli sieci sklepów oraz hurtowni branży FMCG.

Targi odbyły się na powierzchni 3 200 m2 Klubu Biznesu, najbardziej prestiżowej części stadionu PGE Narodowy. Podczas imprezy zorganizowano panele dyskusyjne, podejmujące tematykę elektryzującą środowisko kupieckie oraz konferencje omawiające interesujące dla branży kwestie. Targi są okazją do integracji środowiska kupieckiego oraz dyskusji na temat palących problemów polskiego handlu.

Na stoisku Zakładów Mięsnych Łuków goście mogli poznać nową serię dań gotowych Ekspresowa Kuchnia, a także degustować produkty takie jak wędliny z serii Łukowska Spiżarni i Świat Szlachetnej Wołowiny. Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Do zobaczenia!

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej