PL EN DE

Targi Orzeł Dystrybucji FMCG

Zakłady Mięsne Łuków zaprezentowały swoją ofertę na organizowanych przez magazyn Życie Handlowe Targach Orzeł Dystrybucji FMCG. To cykliczna impreza, której celem jest umożliwienie producentom i dystrybutorom zaprezentowania swojej oferty handlowej szerokiemu gronu przedstawicieli sieci sklepów oraz hurtowni branży FMCG.

Targi odbyły się na powierzchni 3 200 m2 Klubu Biznesu, najbardziej prestiżowej części stadionu PGE Narodowy. Podczas imprezy zorganizowano panele dyskusyjne, podejmujące tematykę elektryzującą środowisko kupieckie oraz konferencje omawiające interesujące dla branży kwestie. Targi są okazją do integracji środowiska kupieckiego oraz dyskusji na temat palących problemów polskiego handlu.

Na stoisku Zakładów Mięsnych Łuków goście mogli poznać nową serię dań gotowych Ekspresowa Kuchnia, a także degustować produkty takie jak wędliny z serii Łukowska Spiżarni i Świat Szlachetnej Wołowiny. Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko. Do zobaczenia!

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej