PL EN DE

Łmeat-Łuków na targach Anuga w Kolonii 10-14.10.2015

Targi Anuga odbywające się w Koloni plasują się w czołówce światowej targów żywności dla handlu detalicznego oraz rynku usług gastronomicznych i cateringowych – 280 000 m2 powierzchni udostępnionej 7 000 wystawców i odwiedzanej przez 170 000 osób. Całe wydarzenie jest podzielone na 10 imprez targowych. ANUGA to także szczególne wydarzenie dla polskich przedsiębiorców, ponieważ Niemcy są dla nas bardzo ważnym rynkiem zbytu.

W poniedziałek 12.10 ARR przygotowała wspólnie z organizacjami branży mięsnej (Krajową Radą Drobiarstwa, Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego, Unią Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego UPEMI) wieczór wystawców, podczas którego odbiorcy zagraniczni, przedstawiciele biznesu oraz dziennikarze i twórcy opinii mogli spróbować m.in. polskich doskonałych wyrobów mięsnych. O polskiej ofercie na targach ANUGA 2015 oraz możliwościach współpracy mówił zgromadzonym przewodniczący delegacji ARR Prezes Radosław Szatkowski, a także Konsul – Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Kolonii Stanisław Hebda i prezesi organizacji branży mięsnej Rajmund Paczkowski, Jerzy Wierzbicki i Wiesław Różański.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej