PL EN DE

Święto Miodów Ziemi Łukowskiej

Już po raz siódmy w Ławkach na terenie Nadleśnictwa Łuków odbyła się impreza, która była okazją do spotkania pszczelarzy z całego regionu. Święto Miodów organizowane m.in. przez łukowskie Koło Pszczelarzy było okazją do wspólnej zabawy i skosztowania najlepszych miodów.

Na Święcie Miodów nie zabrakło stoisk z najsłodszymi miodowymi wyrobami. Na scenie natomiast zaprezentowały się lokalne zespoły ludowe oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Gołaszynie. Zabawa trwała cały dzień. Patronowali jej starosta Janusz Kozioł, burmistrz Dariusz Szustek oraz wójt gminy Łuków Mariusz Osiak.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli spróbować pysznego smalcu oraz grillowych specjałów które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczestników Święta Miodów. Dla odwiedzających nasze stoisko mieliśmy gadżety reklamowe oraz „Kulinarne ABC” przepisy na potrawy z wołowiny goście chętnie zabierali do domu.

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej