PL EN DE

Święto Miodów Ziemi Łukowskiej

Już po raz siódmy w Ławkach na terenie Nadleśnictwa Łuków odbyła się impreza, która była okazją do spotkania pszczelarzy z całego regionu. Święto Miodów organizowane m.in. przez łukowskie Koło Pszczelarzy było okazją do wspólnej zabawy i skosztowania najlepszych miodów.

Na Święcie Miodów nie zabrakło stoisk z najsłodszymi miodowymi wyrobami. Na scenie natomiast zaprezentowały się lokalne zespoły ludowe oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Gołaszynie. Zabawa trwała cały dzień. Patronowali jej starosta Janusz Kozioł, burmistrz Dariusz Szustek oraz wójt gminy Łuków Mariusz Osiak.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli spróbować pysznego smalcu oraz grillowych specjałów które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczestników Święta Miodów. Dla odwiedzających nasze stoisko mieliśmy gadżety reklamowe oraz „Kulinarne ABC” przepisy na potrawy z wołowiny goście chętnie zabierali do domu.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej