PL EN DE

Święto Miodów Ziemi Łukowskiej

Już po raz siódmy w Ławkach na terenie Nadleśnictwa Łuków odbyła się impreza, która była okazją do spotkania pszczelarzy z całego regionu. Święto Miodów organizowane m.in. przez łukowskie Koło Pszczelarzy było okazją do wspólnej zabawy i skosztowania najlepszych miodów.

Na Święcie Miodów nie zabrakło stoisk z najsłodszymi miodowymi wyrobami. Na scenie natomiast zaprezentowały się lokalne zespoły ludowe oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Gołaszynie. Zabawa trwała cały dzień. Patronowali jej starosta Janusz Kozioł, burmistrz Dariusz Szustek oraz wójt gminy Łuków Mariusz Osiak.

Na naszym stoisku odwiedzający mogli spróbować pysznego smalcu oraz grillowych specjałów które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród uczestników Święta Miodów. Dla odwiedzających nasze stoisko mieliśmy gadżety reklamowe oraz „Kulinarne ABC” przepisy na potrawy z wołowiny goście chętnie zabierali do domu.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej