PL EN DE

Stoisko ZM Łuków w Netto w Swarzędzu

12.11.2021 r. mieliśmy przyjemność otworzyć stoisko ZM Łuków w Netto w Swarzędzu. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00. Znajdziecie nas na ul. Cieszkowskiego 39.

W naszej ofercie znajduje się świeże mięso wołowe i wieprzowe, konserwy, pasztety, szynki, wędliny, kiełbasy, kaszanki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

Staramy się sprostać największym oczekiwaniom naszych klientów, dlatego podczas zakupów możecie liczyć na pomoc naszych pracowników. Z pewnością doradzą oni Państwu podczas zakupowych dylematów.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej