PL EN DE

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.
Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Wszystkich mieszkańców Piaseczna oraz okolic serdecznie zapraszamy na zakupy. Stoisko jest czynne w dni robocze w godzinach 7:00-21:00.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.


W naszym sklepie znajdziecie Państwo świeże mięso, szynki, wędliny, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne.

Przypominamy, że w każdą środę we wszystkich naszych sklepach i na stoiskach obowiązują specjalne promocje. Co tydzień przygotowujemy obniżki cen na inne produkty. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują świeży towar w dobrych cenach.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Przypominamy jednocześnie, że w każdą środę mogą Państwo spodziewać się promocji!

Zobacz również

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2022 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Strategia podatkowa Spółki jest elementem odpowiedzialności podmiotu w zakresie ponoszenia obciążeń publicznoprawnych zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Strategia podatkowa stanowi zbiór zasad obejmujących cele oraz środki umożliwiające prawidłową i terminową realizację obowiązków podatkowych Spółki.

Więcej

Dwa prestiżowe wyróżnienia dla produktów marki Łuków w konkursie Smak Jakości podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS w Kielcach.

W dniach 15-16 listopada 2023 roku w Kielcach odbyła się kolejna już edycja Targów Marki Własnej, które stały się miejscem niezwykle istotnym dla rozwoju branży. Podczas tego jedynego wydarzenia w Polsce, które w całości poświęcone jest markom własnym, spotkali się producenci i przedstawiciele sieci handlowych z Polski, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Przy okazji wydarzenia został […]

Więcej

Kupuję nie marnuję

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. jako właściciel sieci sklepów mięsnych i spożywczych polegają ustawie, na mocy której mają obowiązek przekazywania niesprzedanych, ale dobrych jakościowo artykułów spożywczych organizacjom charytatywnym. W Polsce co roku wyrzucamy ok. 9 mln ton żywności. 18 września 2019 r. weszła w życie Ustawa o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności określająca zasady postępowania z żywnością oraz […]

Więcej