PL EN DE

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie W Lubartowie

Ponownie informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków, ale tym razem w jednym z sieci sklepów Kaufland w Lubartowie na ul. Lubelskiej 102.

Wszystkich mieszkańców Lubartowa i okolic serdecznie zapraszamy na zakupy. Stoisko jest czynne od 09.12.2021 r. w dni robocze w godzinach 7:00-21:00.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo świeże mięso, szynki, wędliny, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. 

Przypominamy, że w każdą środę we wszystkich naszych sklepach i na stoiskach obowiązują specjalne promocje. Co tydzień przygotowujemy obniżki cen na inne produkty. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują świeży towar w dobrych cenach.

Zobacz również

Włodawa – otwarcie stoiska ZM ŁUKÓW w Netto

W dniu 20 stycznia 2022 otworzyliśmy stoisko mięsne ZM Łuków w Netto na ul. Korolowskiej 27. Stoisko jest czynne od 7:00 do 20:00. Na stoisku dostępne są produkty, takie jak świeże mięso wołowe, wieprzowe i drobiowe, szynki, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprzedawanych produktów. Nasi Klienci mogą mieć pewność, […]

Więcej

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie w Piasecznie.

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie Piaseczno

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków w dniu dzisiejszym (30.12.2021), w sieci sklepów Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10.

Więcej

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2020 w Zakładach Mięsnych Łuków Spółka Akcyjna

Podstawą prawną sporządzenia informacji o realizowanej strategii podatkowej jest art. 27c ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1406, zwana dalej: „ustawą o CIT”),

Więcej