PL EN DE

Stoisko ZM Łuków w Kauflandzie W Lubartowie

Ponownie informujemy o nowo otwartym sklepie ZM Łuków, ale tym razem w jednym z sieci sklepów Kaufland w Lubartowie na ul. Lubelskiej 102.

Wszystkich mieszkańców Lubartowa i okolic serdecznie zapraszamy na zakupy. Stoisko jest czynne od 09.12.2021 r. w dni robocze w godzinach 7:00-21:00.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo świeże mięso, szynki, wędliny, polędwice, kiełbasy i inne wyroby mięsne. 

Przypominamy, że w każdą środę we wszystkich naszych sklepach i na stoiskach obowiązują specjalne promocje. Co tydzień przygotowujemy obniżki cen na inne produkty. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują świeży towar w dobrych cenach.

Zobacz również

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej

Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022

19 maja w Instytucie Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu dla branży mięsnej – Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym Wiosna 2022. Ideą, która od lat przyświeca temu konkursowi jest wyłonienie produktów wyróżniających się jakością na rynku wędlin. W tej edycji konkursu tytuł Produkt Najwyższej Jakości zdobyły aż 3 produkty z Łukowa […]

Więcej

Pastrami premium i Rostbef luksusowy z certyfikatami Doceń polskie i TOP PRODUKT

Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” dokonując ocen wędlin wołowych z portfolio marki Łuków – Pastrami premium i Rostbefu luksusowego – przyznała im najwyższe noty w kategoriach smaku, wyglądu oraz stosunku jakości do ceny. Tak wysoka ocena tytuł sprawiła, że produkty te zyskały również tytułu TOP PRODUKTU. To zaszczytne miano otrzymują tylko i wyłącznie […]

Więcej