PL EN DE

Smakowe pasztety wołowe Świat Szlachetnej Wołowiny

Smakowe pasztety wołowe Świat Szlachetnej Wołowiny

– przysmaki z wołowiny w nowej formie

 

Znudziły Ci się klasyczne wędliny? Poszukujesz smacznej alternatywy na kanapkę? Chciałbyś zaskoczyć gości wyjątkową przekąską? Mamy dla Ciebie wyśmienitą propozycję! Przedstawiamy Pasztety wołowe z serii Świat Szlachetnej Wołowiny wzbogacone o dwa przepyszne dodatki – śródziemnomorskie czarne oliwki
i aromatyczne borowiki. To, co czyni te produkty wyjątkowymi to wysoka zawartość mięsa, domowy smak, lekko przypieczony chrupiący wierzch. W sam raz dla amatorów tradycyjnych mięsnych wypieków!

Wołowina jest szczególnie ceniona za walory smakowe i zdrowotne. Zawiera 2,5 razy więcej żelaza niż mięso wieprzowe i 5 razy więcej niż mięso drobiowe. Ponadto żelazo zawarte w wołowinie jest znacznie łatwiej przyswajalne przez organizm człowieka niż żelazo pochodzenia roślinnego. Wyroby przygotowane na bazie mięsa wołowego charakteryzują się bogatą wartością odżywczą. Szczególnie te, które mają wysoką zawartość wołowiny, tak jak nowe Pasztety wołowe. Zarówno Pasztet z oliwkami jak i z borowikami zawiera aż 88% mięsa wołowego. Dodatek wyrobów podrobowych nadaje im charakterystyczną dla pasztetów nutę smakową, a udział czarnych śródziemnomorskich oliwek i polskich borowików dodatkowo wzbogaca ich smak.

Obie wersje Pasztetu oferowane są w przewiązanych ozdobną banderolą drewnianych foremkach
o gramaturze ok. 180 g. Cena: ok. 24 zł/kg.

 

Zobacz również

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej

Otwarcie sklepu w Augustowie przy ul. Owsianej

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Augustowie przy ul. Owsianej 1.

Więcej