PL EN DE

Sezonowane steki wołowe w delikatesach mięsnych Łuków

Informujemy, że w delikatesach mięsnych Łuków dostępne są najwyższej jakości sezonowane steki wołowe – stek z rostbefu, z polędwicy oraz z antrykotu.

Delikatesy mięsne Łuków od kilkudziesięciu lat oferują swoim klientom wołowinę najwyżej jakości, która spełnia wymagania najbardziej wymagających smakoszy. Jest lekko wilgotna i po naciśnięciu wraca do poprzedniego kształtu. Ma przyjemny, mięsny zapach. W łukowskich delikatesach dostępna jest teraz także w formie steków.

Steki z Łukowa poddawane są procedurze dojrzewania (sezonowania). To złożony proces, który – w wyniku stworzenia optymalnych warunków związanych m.in. z właściwą temperaturą, wilgotnością i cyrkulacją powietrza – pozytywnie wpływa na smakowitość mięsa – zyskuje ono wówczas intensywny smak, jest niezwykle aromatyczne, miękki, kruche i ma odpowiednią strukturę.

Steki dostępne są w opakowaniu vac. Zapraszamy do sklepów firmowych.

Zobacz również

Wspieramy OSP Wojcieszków

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. angażując się w życie lokalnej społeczności wsparły zakup nowego wozu strażackiego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojcieszkowie. Dzięki nowemu środkowi transportu strażacy będą mogli jeszcze sprawniej niż dotychczas wyjeżdżać do pożarów. OSP Wojcieszków istnieje już prawie od 100 lat. Z roku na rok jednostka jeździ do coraz większej liczby pożarów, a […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW fundatorem szkoleniowego sprzętu medycznego dla łukowskich policjantów

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. od wielu lat wspierają rozwój regionu angażując się w lokalne działania. Sponsoring regionalnych wydarzeń i społecznych inicjatyw są od lat elementem naszej tożsamości. W ostatnim czasie firma Łuków ufundowała Komendzie Powiatowej Policji w Łukowie szkoleniowy sprzęt medyczny, dzięki któremu funkcjonariusze mogą podnosić swoje umiejętności udzielania pomocy w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia. […]

Więcej

kaufland piaseczno

Grilluj z Łukowem w Piasecznie!

W dniach 10-11 czerwca 2022 serdecznie zapraszamy na degustację produktów grillowych pod marketem Kaufland w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 10. Będą mogli Państwo zasmakować specjałów na gorąco, jak również nabyć wędliny oraz mięso w naszym stoisku mieszczącym się wewnątrz marketu. Serdecznie zapraszamy!

Więcej