PL EN DE

Sezonowane steki wołowe w delikatesach mięsnych Łuków

Informujemy, że w delikatesach mięsnych Łuków dostępne są najwyższej jakości sezonowane steki wołowe – stek z rostbefu, z polędwicy oraz z antrykotu.

Delikatesy mięsne Łuków od kilkudziesięciu lat oferują swoim klientom wołowinę najwyżej jakości, która spełnia wymagania najbardziej wymagających smakoszy. Jest lekko wilgotna i po naciśnięciu wraca do poprzedniego kształtu. Ma przyjemny, mięsny zapach. W łukowskich delikatesach dostępna jest teraz także w formie steków.

Steki z Łukowa poddawane są procedurze dojrzewania (sezonowania). To złożony proces, który – w wyniku stworzenia optymalnych warunków związanych m.in. z właściwą temperaturą, wilgotnością i cyrkulacją powietrza – pozytywnie wpływa na smakowitość mięsa – zyskuje ono wówczas intensywny smak, jest niezwykle aromatyczne, miękki, kruche i ma odpowiednią strukturę.

Steki dostępne są w opakowaniu vac. Zapraszamy do sklepów firmowych.

Zobacz również

Otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków w Lublinie

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o otwarciu nowego sklepu firmowego ZM Łuków z Lublinie na ul. Altanowej 4. Sklep otworzyliśmy 26 sierpnia. 

Więcej

Otwarcie stoiska firmowego w sklepie Netto w Tarnowie

Miło nam poinformować, że w Tarnowie przy ulicy Starodąbrowskiej 17 zostało otwarte pierwsze stoisko firmowe w sklepie sieci Netto.

Więcej

Otwarcie sklepu w Radomiu przy ul. Traugutta

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowej placówki firmowej w Radomiu przy ul. Traugutta 20A.

Więcej