PL EN DE

Sezonowane steki wołowe w delikatesach mięsnych Łuków

Informujemy, że w delikatesach mięsnych Łuków dostępne są najwyższej jakości sezonowane steki wołowe – stek z rostbefu, z polędwicy oraz z antrykotu.

Delikatesy mięsne Łuków od kilkudziesięciu lat oferują swoim klientom wołowinę najwyżej jakości, która spełnia wymagania najbardziej wymagających smakoszy. Jest lekko wilgotna i po naciśnięciu wraca do poprzedniego kształtu. Ma przyjemny, mięsny zapach. W łukowskich delikatesach dostępna jest teraz także w formie steków.

Steki z Łukowa poddawane są procedurze dojrzewania (sezonowania). To złożony proces, który – w wyniku stworzenia optymalnych warunków związanych m.in. z właściwą temperaturą, wilgotnością i cyrkulacją powietrza – pozytywnie wpływa na smakowitość mięsa – zyskuje ono wówczas intensywny smak, jest niezwykle aromatyczne, miękki, kruche i ma odpowiednią strukturę.

Steki dostępne są w opakowaniu vac. Zapraszamy do sklepów firmowych.

Zobacz również

Spotkajmy się na Targach Anuga 2023 w Kolonii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na stoisko na Targach Anuga, które odbędą się w dniach 7-11 października 2023 r. w Kolonii w Niemczech.

Więcej

Przekazaliśmy artykuły szkolne łukowskiemu domowi dziecka

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. stale podejmują działania wspierające lokalną społeczność. Cieszy nas to, że jako największy pracodawca w regionie mamy szansę wesprzeć potrzebujące instytucje funkcjonujące w naszym sąsiedztwie. Ze względu na zbliżający się rok szkolny 2023/2024 i potrzebę wyposażenia dzieci w materiały niezbędne podczas nauki wsparliśmy Placówkę Wielofunkcyjną w Łukowie przekazując przebywającym tam dzieciom artykuły […]

Więcej

Zakłady Mięsne ŁUKÓW wsparły łukowską policję specjalistycznym sprzętem

Zakłady Mięsne ŁUKÓW już po raz kolejny wsparły Komendę Powiatową Policji w Łukowie przekazując sonometr – specjalistyczny sprzęt weryfikujący poziom hałasu emitowanego przez pojazdy. Dzięki niemu łukowska policja zintensyfikuje działania prowadzone na rzecz ochrony środowiska i przyczyni się do zwiększenia komfortu i poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w […]

Więcej